DM6W16A-13
MFR.Part #
DM6W16A-13
JLCPCB Part #
C1983714
Description
-55℃~+175℃ 10uA 16V 177A@10/1000us 19.7V 26V 4.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS