DFLZ6V2Q-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DFLZ6V2Q-7
JLCPCB Part #
C6021503
Package
PowerDI123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1W 1Ω 5.8V~6.6V 5uA@2V 6.2V PowerDI123 Zener Diodes ROHS