G30E120CTW
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
G30E120CTW
JLCPCB Part #
C266532
Package
TO-220AB-3
Description
120V 30A 910mV@15A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS