RM20D271KD1IECW0
MFR.Part #
RM20D271KD1IECW0
JLCPCB Part #
C254055
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.5nF@1kHz 100A 127J 175V 225V 270V 455V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS