CC1H151KC74DB44B10MN
MFR.Part #
CC1H151KC74DB44B10MN
JLCPCB Part #
C254095
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
150pF 2.2mm 4.7mm 5.08mm 50V Y5P ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS