RM14D471KD1AECW0
MFR.Part #
RM14D471KD1AECW0
JLCPCB Part #
C254041
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
118J 300V 385V 430pF@1kHz 470V 50A 600mW 775V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS