CC2A471MA1PDB44B3100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CC2A471MA1PDB44B3100
JLCPCB Part #
C20754727
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 2.7mm 4.8mm 470pF Y5P ±20% 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS