Y1560K-E1I-B4-AC400V
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
Y1560K-E1I-B4-AC400V
JLCPCB Part #
C3148243
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 56pF CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS