RM14D390KD1IECW0
MFR.Part #
RM14D390KD1IECW0
JLCPCB Part #
C254038
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100mW 10A 25V 31V 39V 5.1nF@1kHz 77V 8.6J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS