CC1H223ZC1SD3F4D30MF
MFR.Part #
CC1H223ZC1SD3F4D30MF
JLCPCB Part #
C254099
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-20%~+80% 22nF 5.08mm 50V Y5V 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS