RM10D821KD2IE100
MFR.Part #
RM10D821KD2IE100
JLCPCB Part #
C2974804
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.355kV 120pF@1kHz 2.5kA 400mW 510V 670V 7.5mm 820V 85J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS