NTWB1002FB39500146
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
NTWB1002FB39500146
Description
-40℃~+105℃ 10kΩ 15s 2.2mm 3950K 5mW/℃ ±1% ±1% - NTC Thermistors ROHS