RM07D751KC1IE100
MFR.Part #
RM07D751KC1IE100
JLCPCB Part #
C19089364
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.24kV 1.25kA 250mW 45J 460V 5.08mm 615V 70pF@1kHz 750V 插件,P=5.08mm Varistors ROHS