1H102MC1P-B4-ZNR
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
1H102MC1P-B4-ZNR
JLCPCB Part #
C3148276
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1nF 2.8mm 4.8mm 5.08mm 50V Y5P ±20% Plugin,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS