CC1H332MC1EDF44B1100
MFR.Part #
CC1H332MC1EDF44B1100
JLCPCB Part #
C2832515
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.4mm 3.3nF 4.8mm 5.08mm 50V Y5V ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS