CFC2G103JE1J12075100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFC2G103JE1J12075100
JLCPCB Part #
C2681665
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS