CY1561KE1IEB47M2A2
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CY1561KE1IEB47M2A2
JLCPCB Part #
C2761715
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 560pF CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS