CY2103MD1IEF4CC2A8
MFR.Part #
CY2103MD1IEF4CC2A8
JLCPCB Part #
C2761719
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10nF 250V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS