CC3A101KC1AESL5F30MF
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CC3A101KC1AESL5F30MF
JLCPCB Part #
C263207
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100pF 1kV 2.8mm 5.08mm 5mm SL ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS