RM20D201KE1IE100
MFR.Part #
RM20D201KE1IE100
JLCPCB Part #
C2761694
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 130V 170V 1W 200V 2nF@1kHz 340V 6.5kA 95J 插件,P=10mm Varistors ROHS