CFK2A103JC1F7B04UA00
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFK2A103JC1F7B04UA00
JLCPCB Part #
C22439710
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 10nF ±5% Plugin,P=5.08mm Film Capacitors ROHS