CC3A681KC46EB45E3000
MFR.Part #
CC3A681KC46EB45E3000
JLCPCB Part #
C377840
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 2.8mm 5.08mm 5mm 680pF Y5P ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS