CFC2W104JE1I120B7100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CFC2W104JE1I120B7100
JLCPCB Part #
C2858546
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS