CFC2G104JD1IJ5085CW1
MFR.Part #
CFC2G104JD1IJ5085CW1
JLCPCB Part #
C254496
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS