CD1H471KC94ER1D000
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CD1H471KC94ER1D000
JLCPCB Part #
C263196
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
470pF 5.08mm 50V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS