CD1H300JC94ECHD000
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CD1H300JC94ECHD000
JLCPCB Part #
C263194
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
30pF 5.08mm 50V NP0 ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS