CD1H181JC9BECHE100
MFR.Part #
CD1H181JC9BECHE100
JLCPCB Part #
C2761743
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
180pF 5.08mm 50V NP0 ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS