CC4N102MF1JEB4EKD0MP
MFR.Part #
CC4N102MF1JEB4EKD0MP
JLCPCB Part #
C377848
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
12.5mm 15kV 1nF Y5P ±20% 插件,P=12.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS