CC3A222MC14EF45H30MF
MFR.Part #
CC3A222MC14EF45H30MF
JLCPCB Part #
C263215
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 2.2nF 2.8mm 5.08mm 5mm Y5V ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS