Y1332M-E1I-F4-AC400V
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
Y1332M-E1I-F4-AC400V
JLCPCB Part #
C3148316
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS