CC3F222MD1IEF46J60MF
MFR.Part #
CC3F222MD1IEF46J60MF
JLCPCB Part #
C263231
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 3.5mm 3kV 6mm 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS