CFC2G154JD1IJ5085100
MFR.Part #
CFC2G154JD1IJ5085100
JLCPCB Part #
C2858551
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS