1E225KC9B-R1-EE-ZNR
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
1E225KC9B-R1-EE-ZNR
JLCPCB Part #
C3148306
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.2uF 25V 5.08mm X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS