CFC2G473JD0727
MFR.Part #
CFC2G473JD0727
JLCPCB Part #
C5439690
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 47nF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS