CC1H220JA1FDCH4B10MF
MFR.Part #
CC1H220JA1FDCH4B10MF
JLCPCB Part #
C254096
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.2mm 2.54mm 22pF 4.7mm 50V NP0 ±5% 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS