CC3A680KC1AESL5F30MF
MFR.Part #
CC3A680KC1AESL5F30MF
JLCPCB Part #
C263221
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 2.8mm 5.08mm 5mm 68pF SL ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS