CC1H332MC1FDF44B10MF
MFR.Part #
CC1H332MC1FDF44B10MF
JLCPCB Part #
C254102
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.2mm 3.3nF 4.7mm 5.08mm 50V Y5V ±20% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS