CY1151KE1IEB44Q2A2
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CY1151KE1IEB44Q2A2
JLCPCB Part #
C2761706
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 150pF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS