CC1H330KC1EDUJ4B1100
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CC1H330KC1EDUJ4B1100
JLCPCB Part #
C2832514
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.4mm 33pF 4.8mm 5.08mm 50V ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS