CC1H151KC1EDB44B1100
MFR.Part #
CC1H151KC1EDB44B1100
JLCPCB Part #
C2832509
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
150pF 2.4mm 4.8mm 5.08mm 50V Y5P ±10% 插件,P=5.08mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS