CC1E104ZA1FD3F5O10MF
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CC1E104ZA1FD3F5O10MF
JLCPCB Part #
C254077
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20%~+80% 100nF 2.2mm 2.54mm 25V 5.3mm Y5V 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS