CC3K102KE1IEB4BJ7100
MFR.Part #
CC3K102KE1IEB4BJ7100
JLCPCB Part #
C19712513
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 12.5mm 1nF 5.4mm 8kV Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS