CC1H104ZA1PD3F5O3002
MFR.Part #
CC1H104ZA1PD3F5O3002
JLCPCB Part #
C353912
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20%~+80% 100nF 2.54mm 50V Y5V 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS