CC1H103ZA1FD3F4D10MF
MFR.Part #
CC1H103ZA1FD3F4D10MF
JLCPCB Part #
C254083
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20%~+80% 10nF 2.2mm 2.54mm 4.8mm 50V Y5V 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS