S36SE12001NMFB
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
S36SE12001NMFB
JLCPCB Part #
C17629107
Package
SMD-6
Description
1 1.3A 12V 18V~75V 87% SMD-6 DC-DC Power Modules ROHS