HEA2-5S33
MFR.Part #
HEA2-5S33
JLCPCB Part #
C6962883
Package
SIP,21.8x9.1mm
Description
1 3.3V 4.5V~13.2V 500mA 78% SIP,21.8x9.1mm DC-DC Power Modules ROHS