S36SE12001NRFB
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
S36SE12001NRFB
JLCPCB Part #
C7070453
Package
DIP,27.9x24.4mm
Description
1 1.3A 12V 17W 18V~75V 2.25kV 87% DIP,27.9x24.4mm Isolated Power Modules ROHS