HCB1175-401
MFR.Part #
HCB1175-401
JLCPCB Part #
C17398956
Package
SMD,11x7.2mm
Description
0.29mΩ 23A 400nH 48A ±15% SMD,11x7.2mm Power Inductors ROHS