1008CS-820EJTS
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
1008CS-820EJTS
JLCPCB Part #
C7159466
Package
1008
Description
1A 220mΩ 82nH ±5% 1008 Power Inductors ROHS