HCB1175-121H
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
HCB1175-121H
JLCPCB Part #
C17485137
Package
SMD,11x7.2mm
Description
0.47mΩ 120nH 37A 76A ±15% SMD,11x7.2mm Power Inductors ROHS